تصویر روز

d2.jpg

ورود به سایت

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

همایش تخصصی تحصیلی

همایشی با عنوان همایش تخصصی تحصیلی با هدف انتخاب رشته صحیح مساوی با زندگی هدفمند به سخنرانی دکتر صادقی دانشجوی دکتری رشته مشاوره طراحی زندگی در 31 اردیبهشت ماه نود و سه در سالن  همایشهای نیروگاه شهید محمد منتظری  با حضور کارکنان برگزار گردید.

در این همایش دکتر صادقی با بیان ملاک های صحیح  فرزندان  برای انتخاب صحیح رشته تحصیلی با بررسی انواع تیپ های شخصیتی پرداخت و خاطرنشان کرد که انتخاب رشته یکی از مهمترین ارکان برای برنامه ریزی آینده فرزندان می باشد و از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و والدین در این زمینه باید با آکاهی و شناخت از تیپ شخصیتی که از فرزندان خود دارند آنها را در انتخاب رشته های تحصیلی یاری نمایند.