تصویر روز

d5.jpg

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

گرامیداشت روز جهانی کاروکارگر و روز صنعت برق ایران به همراه تجلیل از کارگران نمونه سال 95در سالن همایشهای نیروگاه با شکوه فراوان برگزارگردید.

 

گرامیداشت روز جهانی کاروکارگر و روز صنعت برق ایران به همراه تجلیل از کارگران نمونه سال 95در سالن همایشهای نیروگاه با شکوه فراوان برگزارگردید.

این مراسم باتلاوت آیاتی از کلام ا...مجید آغاز شدو مدیر عامل نیروگاه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز صنعت برق و روز جهانی کاروکارگر به تشریح فرآیند انتخاب کارگران نمونه پرداخت و گفت:امروز امروز نیرگاه بسیار زنده و فعال است . والگوی بسیارخوبی برای مراکز زیراست تلاش کار کنان وحمایت های همه جانبه سرمایه گذار موجب پیدایش سازمانی با نشاط تر،خلاق تر و پویا تر شده است که خود باعث رکوردهای ارزشمند و بیشماری شده است.

امروز انتخاب کارگر نمونه بسیار سخت شده است چون همه کارکنان در افزایش راندمان ،آمار تولید و....همه سهیم بوده اند اما به هر حال گروهی را به صورت کارگروهی انتخاب کردیم و کمترانفرادی هستند . واداره کارتعاون و رفاه اجتماعی همه به جهت افزایش روحیه کارتیمی ارزش بیشتری برای کارگروه ها قائل است .

لیست کارگران نمونه در سال 96

ردیف

پروژه

متولی

1        

در بخش کارگروه تعمیرات اساسی توربین

یوسف رضا زاده – مجتبی صابری – امیر شاهزیدی – احمد ذاکری – علیرضا کریم زاده – محمدجواد امینی-عبدالرضا مرزبان – جعفر قائلی نیا –محمد قانعی –غلامرضا اثنی عشران

2        

در بخش کارگروه تعمیرات ژنراتور و ترانس

محمد رضائی-حسین عابدی-محمدرضا مولایی-قاسم شیخی-مرتضی نوری – پیام نصیری

3        

در بخش کارگروه بویلر و ژونگستروم

محمدرضا شریف زاده –ایرج قاسمی = غلامرضا جزینی – امین وفاپور-مسعود شکری – سیدمیرزا یزدی نیا

4        

در بخش کارگروه ماشین سنگین تراش

محمد عالی پور – سعید آقادادی –وحید شهریاری

5        

در بخش کارگروه نصب و راه اندازی سنسورهای دود و دما و غیره مربوط به توربین

امین اله نوروزی 

6        

در بخش عیب یابی و تغییر طرح های دیتالاگرهای فاز یک

عباس حدیدی –احسان ابراهیم زاده --

7        

همکاری در شناسایی سیستم  پارامترهای تحریک

مهران براتی – محمدرضا اعرج شیروانی

8        

همکاری در تغییر طرح فیلترهای پالاشینگ

علی زائری-سیدمهدی دیباجی

9        

اختراع و ساخت دستگاه تشخیص شینه معیوب در سیم پیچ استاتور ژنراتورها

سید احمد امیری

10   

در بخش عمومی تعمیرات اساسی

محسن چیتگر – علیرضا شیروی – روح اله فرهادی – محمود فرجی- میثم علیشاهی – رضا اکبری پور

11   

در بخش جشن های دانش آموزی

مجید خدامی-هادی علیپور-داود نصیری – فرامرز جعفری –محسن یعقوبیان – جعفر فرهانی

12   

در بخش بهبود توسعه فضای سبز

مرتضی انصاری – یداله جعفری – درویش رحیمی

13   

در بخش ساماندهی انبار بودیمکس و بهینه سازی  سیستم انبار و کاهش زمان انبار گردانی

محمد مرادمند- جعفرعلی کاظمی

14   

در بخش تهیه و برنامه ریزی و پیگیری  تهیه کارت ژتون غذا

حسین عباسیان – محمد کریم زاده

15   

در بخش طرح انتقال پساب تصفیه شده به نیروگاه

جعفر احمدی-علی جعفری-

16   

در بخش تهیه نرم افزار اداری و مالی

سیدمجتبی هاشمی- مسعود فلاحی نیا – ابراهیم اکبری

17   

در بخش توسعه فضای سبز و محیط زیست نیروگاه و دریافت تندیس سیمین

محمدعلی بشیری –محمدجعفر صالحی راد

18   

در بخش اختراع دستگاه عدم مکالمه خودروی در حال حرکت

محسن زارعی

19   

در بخش طراحی و برقراری طرحهای ورزشی و کاهش هزینه آن

مهدی عبدالوند

20   

در بخش پیشبرد اهداف آموزشی نیروگاه

امیرشهاب الدین محمدی

21   

در بخش فعالیت در تامین نیروی انسانی

 فتح اله لطفی- احمد زارع چاوشی

22   

در بخش پیگیری روش جدید خرید فرم بصورت نرم افزار اینترنتی

محمدهادی فیاض

23   

در بخش پیگیری فنی امور بیمه ای و کاهش هزینه های مربوطه

قدرت اله توکلی

24   

در بخش بهره برداری بهینه بویلر و شناسایی و رفع اشکالات مربوطه

مجتبی حجتی – مجید علی درچه ئی – مسعود زینعلی – حسن محمدی – کورش بهارلوئی-رحمت اله عباسی

25   

در بخش بهره برداری بهینه توربین

جعفر نیرومند – علیرضا مومنی- حمیدرضا پارسا – محمد پورحسینی

26   

در بخش ارائه راه کار جهت شناسایی اشکال ژنراتور واحد 6

علی زارع = تیمور خسروی = محمد خانی

27   

در بخش فعالیت در جهت بهبود و بهره برداری از تجهیزات شیمی

جواد عنایتی – مسعود محمدی = حمید حیدری – مجتبی سهرابی

28   

در بخش آموزش و انتقال تجربه به پرسنل جدید

اصغر جمالی – یوسف خلجی

29   

در بخش صرفه جویی آب و بهره برداری نمونه

امیرحسین محمدزاده – همایون خان احمدی – مهران حیدری

30   

در بخش بهره برداری اورهال واحد4

میثم رضائی – مهدی صالح زاده

31   

در بخش ارائه پیشنهاد در زمینه بهره برداری از تجهیزات و بهبود روش اجرا

احسان قیصریه – احمدرضا صمدی – مهرداد دادخواه

 

درادامه این برنامه از کارگران نمونه زیر تقدیر به عمل آمد

همچنین این مراسم با حاشیه هایی همراه بوده ازجمله آنکه دو تن از دانش آموزان ممتاز سال گذشته از طرف شرکت پرشیان فولاد از معلمان خو دتقدیر کردند .

سالن همایش ها از ابتدا ی مراسم مملو از جمعیت بوده و حتی عده ای از همکاران درانتهای سالن ایستاده در مراسم حضور داشتند .

جمعی از کارکنان روزمزد مراتب تقدیر و سپاس خود را از مساعدت های ریاست مجمع عمومی و مدیر عامل شرکت پرشیان فولاد و در قالب اهدای لوح سپاس ابراز نمودند .

سید علیرضا حسینی مشاور مدیر عامل شرکت پرشیان فولاددقایقی در خصوص جشنواره ایده های برترخانواده  پرشیان فولاد توضیحاتی را ارائه نمود و همکاران و خانواده هایشان را به شرکت در این جشنواره فراخواند.

این مراسم چند مهمان ویژه هم داشت ریاست مجمع عمومی شرکت جناب آقای محمد فلاحتیان ،رئیس اداره کار ،تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان شاهین شهر جناب آقای عبدالرضا آزاد ،مدیر عامل و هیئت مدیره کانون بازنشستگان نیروگاه و دو تن از معلمان فرزندان همکاران.

ارائه توانمندی های دو شرکت بزرگ بیمه کشور درخصوص بیمه عمر و ترغیب همکاران  به به ثبت نام در آن با توجه به مسائلی که در گذشته شاهد آن بودیم .

 

 

 

 

 

 

دیدار نوروزی

 

همزمان با چهاردهم فروردین ماه ریاست مجمع عمومی و مدیر عامل و معاونین نیروگاه میزبان همکاران در نشست صمیمانه دیدار نوروزی بودند.این برنامه که همه ساله در آغازین روزهای بهار انجام می پذیرد ، موجب تقویت صمیمیت و عزمی دوچندان در تلاش و کوشش برای ساختن ایرانی آبادتر می شود.

 

 

 

 

مساعدت درمان بیماری های خاص

 

با پیگیری های بعمل آمده از سوی روابط عمومی شرکت و مساعدت و موافقت ریاست مجمع عمومی و هیات مدیره نیروگاه به جهت جبران بخشی از هزینه ها و کاهش آلام از ابتدای سال 96 کمک هزینه درمان و بهداشتی بیماران خاص و صعب العلاج به کارکنان شرکتی و افراد تحت تکفل آنان همانند کارکنان رسمی تعلق می گیرد.

 

میزبانی نیروگاه شهید محمد منتظری در نوروز 1396

 

با هماهنگی روابط عمومی شرکت در نوروز 96 نیروگاه شهید محمد منتظری میزبان 500 نفر از همکاران صنعت برق و خانواده هایشان از استان های مختلف بود. اصفهان به دلیل جاذبه های گردشگری و تاریخی مقصد بسیاری از  مسافران نوروزی است.

 

 

 

 

هجدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز

 

هجدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز در محل سازمان حفاظت محیط زیست با حضور معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، نماینده یونیدو، نماینده GIZ آلمان و جمعی از صاحبان صنایع سبز برگزار شد.

صنعت سبز به واحدي اطلاق مي شود كه بر اساس معيارهاي زيست محيطي انتخاب صنايع و بنا به تشخيص سازمان حفاظت محيط زيست تلاش قابل تقديري در طول سال انتخاب در راستاي حفظ محيط زيست انجام داده باشد


معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در ابتدای هجدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز که در محل سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد با اشاره به برخی رخدادهای مهم ماه های اخیر برای افزایش تعامل حوزه های اقتصادی و صنعتی با محیط زیست، گفت:برند صنعت سبز نوعی مشوق معنوی برای صنایع است زیرا امروز برای مردم و مشتریان صنایع بسیار مهم است که محصولات انتخابی آن ها، مخرب و آلاینده محیط زیست نباشد.

ابتکار ضمن تشکر از کسانی که تلاش می کنند منحنی رشد اقتصادی از منحنی آلودگی جدا شود و کشور اقتصاد سبز داشته باشداز تمامی افراد و نهادهایی که برای رشد سبز، اشتغال، تولید، ارزش افزوده و اقتصاد مقاومتی همراه با حفظ محیط زیست در کشور تلاش می کنند تقدیر کرد.

سید محسن افتخاری مدیرعامل نیروگاه شهید محمد منتظری در حاشیه این همایش گفت: تا چند سال گذشته از جمله صنایع آلاینده در اذهان عمومی محسوب می گردیده که در طی پنج سال گذشته و پس از واگذاری به بخش خصوصی (شرکت پرشیان فولاد) در سال 1390 توانسته است امروز با افتخار در زمره صنایع سبز قرار گیرد. در ارزیابی امسال نیروگاه شهید محمد منتظری تنها نماینده صنعت برق در کشور است که این رتبه را کسب نموده است.

وی گاز سوز بودن کامل واحدها از اسفندماه 91 تاکنون، توسعه 350 هکتاری فضای سبز نیروگاه، ارسال آنلاین آنالایزرهای دود و پساب با محیط زیست، خرید انشعاب پساب و استفاده از آن در مصارف صنعتی و آبیاری گیاهان غیرمثمر، کاهش مصرف منابع و افزایش راندمان و در مجموع تعهد مدیریت و کارکنان نیروگاه به رعایت مسائل زیست محیطی را موجب کسب عنوان صنعت سبز برای نیروگاه دانست.

مهندس افتخاری در نهایت افزود: شرکت پرشیان فولاد با محوریت رهنمودی از بیانات مقام معظم رهبری: امروز در کشور رقابت مشروع و مقبول از نظر مردم و ما فقط رقابت برای خدمت کردن به مردم است ،آغاز بکار کرد و علاوه بر نیروگاه شهید محمد منتظری نیروگاه های زواره و سلطانیه را نیز در اختیار دارد و تلاش کرده است الگویی موفق از اقتصاد مقاومتی در کشور باشد.

همچنین در این همایش معاون سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه فرآیند انتخاب و معرفی واحدهای خدماتی و صنعتی سبز از سال 1392 دچار تحول شده است، بیان کرد: ثبت نام به صورت خوداظهاری و داوطلبانه در سیستم وب، دریافت مستندات به صورت الکترونیکی و در نهایت شاخص گذاری و انتخاب بر اساس معیارهای علمی و منطقی فارغ از هر نوع سلیقه و عددگذاری و با بهره گیری از تایید نهادهای بین المللی همچون UNIDO و GIZ آلمان صورت می پذیرد.

دکتر سعید متصدی با تاکید بر اینکه امتیازدهی بر اساس اجتناب از هر گونه فرآیندهای غیرمتعارف در انتخاب واحدها است، گفت: هشت گروه صنعتی شامل صنایع غذایی و دارویی، نساجی و چرم دوزی، کشاورزی، بازیافت، برق و الکترونیک، کانی غیرفلزی، همچنین هفت گروه خدماتی در این رقابت مورد سنجش قرار می گیرند.

وی ادامه داد: فراخوان این همایش نیز از تیرماه امسال روی سایت سازمان حفاظت محیط زیست و سایت مدیریت سبز قرار داده شد و علاقمندان تا پایان مهرماه مهلت ثبت نام داشتند.

به گفته متصدی از مجموع 414 واحد ثبت نامی، 246 واحد صنعتی و 168 واحد خدماتی بودند که در نهایت 4 واحد نشان زرین، 61 واحد نشان سیمین و 14 واحد شایسته تقدیر شناخته شدند.

 

 

 

 

95  گرامیداشت روز جهانی کاروکارگر و روز صنعت برق ایران به همراه تجلیل از کارگران نمونه سال 95در سالن همایشهای نیروگاه با شکوه فراوان برگزارگردید. این...
2017-04-10-04-20-11  همزمان با چهاردهم فروردین ماه ریاست مجمع عمومی و مدیر عامل و معاونین نیروگاه میزبان همکاران در نشست صمیمانه دیدار نوروزی بودند.این برنامه که همه ساله...
2017-04-03-05-01-01  با پیگیری های بعمل آمده از سوی روابط عمومی شرکت و مساعدت و موافقت ریاست مجمع عمومی و هیات مدیره نیروگاه به جهت جبران بخشی از هزینه ها و کاهش آلام از...
1396  با هماهنگی روابط عمومی شرکت در نوروز 96 نیروگاه شهید محمد منتظری میزبان 500 نفر از همکاران صنعت برق و خانواده هایشان از استان های مختلف بود. اصفهان به...
2017-02-09-06-34-20  هجدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز در محل سازمان حفاظت محیط زیست با حضور معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، نماینده یونیدو، نماینده GIZ آلمان و...